Henry: Zlatan jest bardzo dobry

Rozwad

23 lipca 2009, 13:56

20 komentarzy
O Zlatanie Ibrahimoviću mówią wszyscy. Napięta atmosfera udzieliła się również naszym zawodników w Marlow. O Szwedzie na konferencji prasowej mówił Thierry Henry.

Thierry Henry wziął udział w konferencji prasowej Marlow, gdzie wypowiadał się na temat przybycia na Camp Nou szwedzkiego napastnika, Zlatana Ibrahimovića. "Ibra jest bardzo dobry. Widziałem go jeszcze grając w Arsenalu. Zawsze pragnął robić niesamowite rzeczy w Europie", powiedział, a następnie dodał: "Zlatan posiada wszystkie potrzebne cechy i umiejętności, by z powodzeniem występować w Anglii, Hiszpanii czy Włoszech".

Thierry Henry zaprzeczył pogłoskom jakoby po zdobyciu upragnionej Ligi Mistrzów w dalszej części sportowej kariery brakowało mu motywacji do gry. "Uwielbiam konkurować. Dlatego nie powiedziałem ludziom, że przychodzę do Barçy, by zdobyć Ligę Mistrzów. Przeszedłem do Barcelony, czyli do zespołu, który może konkurować z najlepszymi na świecie. Dla zawodnika najważniejszą rzeczą jest tworzyć drużynę, która może pokonać każdego", wyjaśnił.

Nie od dziś wiadomo, że Thierry Henry przyjaźni się z Samuelem Eto'o. Teraz on odchodzi z zespołu. "To wspaniały gracz. Jest moim bardzo dobrym przyjacielem. Nawet, gdy odejdzie z klubu nasze relacje się nie zmienią", powiedział.

Francuz już tradycyjnie został spytany o losy swojego rodaka, Francka Ribéry'ego, który nadal pozostaje piłkarzem Bayernu. Zawodnik Barcelony z uśmiechem powiedział: "Franck nadal ma koszulkę Barçy w domu...", a następnie już z pełną powagą powiedział: "Nie wiem jak potoczą się jego sprawy".

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (20)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze