Barcelona negocjuje z Microsoftem

Fedo

4 sierpnia 2009, 12:22

28 komentarzy
Wykorzystując pobyt drużyny na tournee w Stanach Zjednoczonych, władze klubu ze stolicy Katalonii negocjują kontrakt sponsorski z firmą Microsoft. Jak podaje Catalunya Informació, jeżeli dojdzie do porozumienia, klub dostanie od Amerykanów dwa miliony euro.

Prezydent klubu Joan Laporta, członkowie zarządu, sztab szkoleniowy oraz trenerzy odwiedzili wczoraj siedzibę Microsoftu w Seattle. W tymże mieście, w czwartek o godzinie 4:30 (czasu w Polsce) klub rozegra drugie spotkanie towarzyskie w ramach przygotowań do sezonu. Przeciwnikiem zdobywców potrójnej korony będzie drużyna Seattle Sounders.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (28)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze