Barcelona negocjuje z Microsoftem
Wykorzystując pobyt drużyny na tournee w Stanach Zjednoczonych, władze klubu ze stolicy Katalonii negocjują kontrakt sponsorski z firmą Microsoft. Jak podaje Catalunya Informació, jeżeli dojdzie do porozumienia, klub dostanie od Amerykanów dwa miliony euro.
Prezydent klubu Joan Laporta, członkowie zarządu, sztab szkoleniowy oraz trenerzy odwiedzili wczoraj siedzibę Microsoftu w Seattle. W tymże mieście, w czwartek o godzinie 4:30 (czasu w Polsce) klub rozegra drugie spotkanie towarzyskie w ramach przygotowań do sezonu. Przeciwnikiem zdobywców potrójnej korony będzie drużyna Seattle Sounders.
[źródło: Sport]
Prezydent klubu Joan Laporta, członkowie zarządu, sztab szkoleniowy oraz trenerzy odwiedzili wczoraj siedzibę Microsoftu w Seattle. W tymże mieście, w czwartek o godzinie 4:30 (czasu w Polsce) klub rozegra drugie spotkanie towarzyskie w ramach przygotowań do sezonu. Przeciwnikiem zdobywców potrójnej korony będzie drużyna Seattle Sounders.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (28)