Laporta o Fabregasie, Messim i Ibrahimoviciu

Fedo

8 sierpnia 2009, 14:47

16 komentarzy
W wywiadzie dla hiszpańskiej telewizji La Sexta, prezydent Barcelony Joan Laporta opowiadał o sprawach bieżących:

Transfery

"Guardiola jest bardzo zadowolony z obecnego składu. Jeżeli jednak kolejne transfery będą potrzebne, to je zrealizujemy."

Środkowy obrońca

"Jeżeli trener powie, że potrzebuje kolejnego środkowego obrońcę, to go kupimy. Postaramy się rozwiązać problem."

Cesc

"Gdy będziemy potrzebować więcej pomocników, sztab szkoleniowy poda nam nazwiska graczy, którzy ich interesują."

Messi

"Najważniejszą rzeczą jest odpowiednie zaangażowanie i uczucia obu stron. Jest to odpowiednia droga, dzięki której przygotowujemy odpowiednie dokumenty i wszystko potoczy się tak jak planowaliśmy. Za każdym razem gdy on gra, pokazuje że jest najlepszym graczem na świecie. Co najważniejsze, widać iż jest szczęśliwy. Można się po nim wiele spodziewać, rozbija on przeciwnika, tworzy spektakl. Lubię widzieć go szczęśliwego."

Ibrahimović

"Jak wszyscy fani, chciałbym zobaczyć go jak najszybciej w grze. Ludzie oczekują od niego bardzo dużo. Jest on świetnym graczem i wydaje mi się, że wniesie wiele do drużyny."

[źródło: fcbtransfers]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (16)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze