Trening w Ciutat Esportiva

Gołąbka

16 sierpnia 2009, 13:42

15 komentarzy
Dziś o godzinie 22 Barcelona rozegra mecz o Superpuchar Hiszpanii. Gdy zawodnicy powołani na to spotkanie podróżowali do Bilbao, piłkarze, którzy pozostali w Katalonii stawili się na sesji treningowej.

Wracający do zdrowia po kontuzji ręki Zlatan Ibrahimović i Henrique, którego Pep Guardiola postanowił pozostawić w Barcelonie, pojawili się dziś rano na treningu w Ciutat Esportiva Joan Gamper. Obaj piłkarze chcą być przygotowani do występu w środowym meczu o Puchar Gampera.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (15)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze