Trening w Ciutat Esportiva
Dziś o godzinie 22 Barcelona rozegra mecz o Superpuchar Hiszpanii. Gdy zawodnicy powołani na to spotkanie podróżowali do Bilbao, piłkarze, którzy pozostali w Katalonii stawili się na sesji treningowej.
Wracający do zdrowia po kontuzji ręki Zlatan Ibrahimović i Henrique, którego Pep Guardiola postanowił pozostawić w Barcelonie, pojawili się dziś rano na treningu w Ciutat Esportiva Joan Gamper. Obaj piłkarze chcą być przygotowani do występu w środowym meczu o Puchar Gampera.
[źródło: FCBarcelona.cat]
Wracający do zdrowia po kontuzji ręki Zlatan Ibrahimović i Henrique, którego Pep Guardiola postanowił pozostawić w Barcelonie, pojawili się dziś rano na treningu w Ciutat Esportiva Joan Gamper. Obaj piłkarze chcą być przygotowani do występu w środowym meczu o Puchar Gampera.
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (15)