Txiki: Puyol sam zdecyduje

Conrado

14 września 2009, 09:05

25 komentarzy
Txiki Begiristain stwierdził, że Carles Puyol będzie mógł sam zdecydować o swojej przyszłości i o tym, czy chce nadal grać w FC Barcelonie. Wszystko zależy od tego, jaką rolę chciałby on spełniać w drużynie w przyszłości. W wywiadzie dla programu "Hat Trick Barca" w telewizji TV3 sekretarz techniczny powiedział: "To Carles powinien zdecydować, jak będzie wyglądać jego przyszłość w Barcelonie".

Txiki przyznał również, że chciałby, aby Carles Puyol grał w FC Barcelonie do końca swojej kariery. Porównał jego przypadek do José Ramona Alexanko, który spędził w Barcelonie 13 sezonów, po czym zaczął pracować jako trener, a następnie dyrektor futbolowy w klubie ze stolicy Katalonii. Nie wiadomo jednak, czy obecnemu kapitanowi Barçy odpowiadać będzie funkcja piłkarza, który z każdym sezonem będzie coraz bardziej odsuwany od pierwszego składu.

Odnosząc się do odnowienia kontraktów przez Pepa Guardiolę i Tito Vilanovę, Txiki zapewnił, że: "Obaj panowie otrzymali oferty nowych kontraktów i mam nadzieję, że niedługo je zaakceptują. Czekamy na rozmowę z Pepem Guardiolą, który powiedział niedawno, iż przedłużenie jego kontraktu nie jest teraz najważniejsze".

[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (25)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze