Milito wróci w styczniu?

Gołąbka

26 września 2009, 15:50

19 komentarzy
Jak donosi kataloński Sport, Gabi Milito może powrócić na boisko po zimowej przerwie w La Liga. Obrońca zerwał więzadła krzyżowe w prawym kolanie 29 kwietnia 2008 roku, w półfinałowym meczu Ligi Mistrzów z Manchesterem United. W rodzinnej Argentynie przeszedł on operację i sześciomiesięczną rehabilitację. W ubiegłym tygodniu Milito trenował z piłką pod okiem fizjoterapeuty w Ciutat Esportiva.

Wygląda na to, że trudny okres w życiu Argentyńczyka dobiega końca. Gabi może powrócić na boisko w styczniu, po zimowej przerwie w lidze. Według Pepa Guardioli, powrót Milito będzie jednym z najważniejszych wydarzeń sezonu.

"Jedną z najlepszych wiadomości roku byłoby stwierdzenie, że Gabi Milito wraca do drużyny", powiedział trener Barcelony.

[źródło: Goal/Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (19)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze