Pogawędka Pepa i Txikiego

thuglife

9 października 2009, 08:36

8 komentarzy
Pep Guardiola i Txiki Begiristain wspólnie przyglądali się piłkarzom pierwszego zespołu podczas zajęć, a na koniec sesji treningowej odbyli krótką rozmowę. Nie umknęło to dziennikarzom "Mundo Deportivo", którzy byli wtedy w Ciutat Esportiva Joan Gamper.

Pomimo zainteresowania tą rozmową mediów z Madrytu, źródła bliskie MD potwierdzają, że rozmowa pomiędzy dwoma członkami słynnego Dream Teamu Johana Cruyffa skupiała się na omówieniu gry zespołu w dwóch ostatnich meczach, w których przeciwnikami drużyny Guardioli były ekipy Dynama Kijów i Almerii.

[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (8)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze