Wirus FIFA dopadł Barcelonę

kuba

15 października 2009, 21:51

33 komentarze
Barça powraca do normalności. Trener zespołu, Pep Guardiola, w czwartek miał już do dyspozycji piłkarzy, którzy grali w meczach reprezentacji narodowych.

Po raz kolejny, wirus FIFA wybrał sobie ofiary spośród graczy Barçy. Francuz, Thierry Henry, a także Szwed, Zlatan Ibrahimović powrócili ze zgrupowań z problemami fizycznymi. Jak już informowaliśmy na łamach naszego serwisu, uraz Henry'ego poskutkował dziesięciodniową przerwą w grze dla reprezentanta Tricolores.

Wraz z grupą trenował za to Dmytro Czyhrynski, który nie zagrał w meczu reprezentacji z powodu urazu. Lionel Messi odebrał gratulacje od kolegów za wywalczony awans do przyszłorocznych Mistrzostw Świata, które odbędą się w Republice Południowej Afryki.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (33)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze