Oliver: Nigdy nie skłamałem

Rozwad

16 października 2009, 17:40

2 komentarze
Dyrektor generalny FC Barcelony, Joan Oliver podczas dzisiejszej konferencji prasowej powiedział, że "nigdy nie skłamał". Udzielił on wypowiedzi po tym jak zarząd FC Barcelony zdecydował o przedłużeniu jego kadencji na stanowisku dyrektora klubu. W tej samej konferencji prasowej uczestniczył Joan Laporta.

"Nigdy nie skłamałem. To zamknięty temat i nie będę więcej mówił o tej sprawie", powiedział odnośnie afery szpiegowskiej.

Oliver powiedział, że koncentruje się tylko na Barcelonie. Dyrektor generalny chciał uniknąć polemiki i kontrowersji, dlatego od razu zaczął omawiać temat obrotów pieniężnych klubu. "Na zakończenie pierwszego kwartału zanotowaliśmy przychód w wysokości 106 milionów euro. Ponadto poziom wydatków był niższy, niż w poprzednich okresach", powiedział.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (2)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze