Oliver: Nigdy nie skłamałem
Dyrektor generalny FC Barcelony, Joan Oliver podczas dzisiejszej konferencji prasowej powiedział, że "nigdy nie skłamał". Udzielił on wypowiedzi po tym jak zarząd FC Barcelony zdecydował o przedłużeniu jego kadencji na stanowisku dyrektora klubu. W tej samej konferencji prasowej uczestniczył Joan Laporta.
"Nigdy nie skłamałem. To zamknięty temat i nie będę więcej mówił o tej sprawie", powiedział odnośnie afery szpiegowskiej.
Oliver powiedział, że koncentruje się tylko na Barcelonie. Dyrektor generalny chciał uniknąć polemiki i kontrowersji, dlatego od razu zaczął omawiać temat obrotów pieniężnych klubu. "Na zakończenie pierwszego kwartału zanotowaliśmy przychód w wysokości 106 milionów euro. Ponadto poziom wydatków był niższy, niż w poprzednich okresach", powiedział.
[źródło: Sport]
"Nigdy nie skłamałem. To zamknięty temat i nie będę więcej mówił o tej sprawie", powiedział odnośnie afery szpiegowskiej.
Oliver powiedział, że koncentruje się tylko na Barcelonie. Dyrektor generalny chciał uniknąć polemiki i kontrowersji, dlatego od razu zaczął omawiać temat obrotów pieniężnych klubu. "Na zakończenie pierwszego kwartału zanotowaliśmy przychód w wysokości 106 milionów euro. Ponadto poziom wydatków był niższy, niż w poprzednich okresach", powiedział.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (2)