Guardiola: Taki jest futbol
Po zremisowanym spotkanie z Osasuną, Pep Guardioli nie był zmartwiony brakiem zwycięstwa w Pampelunie. "Zwycięstwo było blisko, ale mieliśmy pecha. Teraz jednak skupiamy się na wyjeździe do Rosji, skąd musimy wywieźć korzystny rezultat" - powiedział.
Kataloński szkoleniowiec pogratulował rywalom "świetnego spotkania" oraz ocenił grę całego zespołu na bardzo dobrą. "Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe spotkanie, ale kontrolowaliśmy przebieg gry. Suma summarum straciliśmy dwa punkty, ale jestem zadowolony z postawy moich zawodników."
"Mieliśmy swoje szanse, ale nie udało się wszystkich wykorzystać. Samobójcza bramka to był nieszczęśliwy przypadek i nic na to nie mogliśmy poradzić. Czasem takie spotkania się zdarzają. Trzeba się z tym pogodzić, bo taki jest futbol" - zakończył.
[źródło: Sport]
Kataloński szkoleniowiec pogratulował rywalom "świetnego spotkania" oraz ocenił grę całego zespołu na bardzo dobrą. "Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe spotkanie, ale kontrolowaliśmy przebieg gry. Suma summarum straciliśmy dwa punkty, ale jestem zadowolony z postawy moich zawodników."
"Mieliśmy swoje szanse, ale nie udało się wszystkich wykorzystać. Samobójcza bramka to był nieszczęśliwy przypadek i nic na to nie mogliśmy poradzić. Czasem takie spotkania się zdarzają. Trzeba się z tym pogodzić, bo taki jest futbol" - zakończył.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (23)