Guardiola: Taki jest futbol

robertinho

1 listopada 2009, 09:37

23 komentarze
Po zremisowanym spotkanie z Osasuną, Pep Guardioli nie był zmartwiony brakiem zwycięstwa w Pampelunie. "Zwycięstwo było blisko, ale mieliśmy pecha. Teraz jednak skupiamy się na wyjeździe do Rosji, skąd musimy wywieźć korzystny rezultat" - powiedział.

Kataloński szkoleniowiec pogratulował rywalom "świetnego spotkania" oraz ocenił grę całego zespołu na bardzo dobrą. "Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe spotkanie, ale kontrolowaliśmy przebieg gry. Suma summarum straciliśmy dwa punkty, ale jestem zadowolony z postawy moich zawodników."

"Mieliśmy swoje szanse, ale nie udało się wszystkich wykorzystać. Samobójcza bramka to był nieszczęśliwy przypadek i nic na to nie mogliśmy poradzić. Czasem takie spotkania się zdarzają. Trzeba się z tym pogodzić, bo taki jest futbol" - zakończył.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (23)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze