Busquets: We wtorek gramy w finale
"Damy z siebie 200 procent w najbliższych meczach", zapewnił Sergio Busquets na dzisiejszej konferencji prasowej.
"We wtorek gramy finał i nie ma innej opcji niż zwycięstwo. Mamy nadzieję, że fani odpowiedzą", powiedział pomocnik Barçy o meczu z Interem. Atmosfera oraz doping na Camp Nou odegrają najważniejszą rolę w tej fazie sezonu, stawką jest awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów.
Sergio przyznał także, iż Leo Messi, który doznał urazu w ostatnim meczu, jest "bardzo ważnym graczem", lecz "powinniśmy w tym momencie spróbować uczynić wszystko z wielkim pragnieniem".
Busquets zbagatelizował na koniec prowadzenie Realu Madryt w lidze. "La Liga rozstrzygnie się na końcu", skomentował.
[źródło: Sport]
"We wtorek gramy finał i nie ma innej opcji niż zwycięstwo. Mamy nadzieję, że fani odpowiedzą", powiedział pomocnik Barçy o meczu z Interem. Atmosfera oraz doping na Camp Nou odegrają najważniejszą rolę w tej fazie sezonu, stawką jest awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów.
Sergio przyznał także, iż Leo Messi, który doznał urazu w ostatnim meczu, jest "bardzo ważnym graczem", lecz "powinniśmy w tym momencie spróbować uczynić wszystko z wielkim pragnieniem".
Busquets zbagatelizował na koniec prowadzenie Realu Madryt w lidze. "La Liga rozstrzygnie się na końcu", skomentował.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (9)