Busquets: We wtorek gramy w finale

nikt_ważny

22 listopada 2009, 17:02

9 komentarzy
"Damy z siebie 200 procent w najbliższych meczach", zapewnił Sergio Busquets na dzisiejszej konferencji prasowej.

"We wtorek gramy finał i nie ma innej opcji niż zwycięstwo. Mamy nadzieję, że fani odpowiedzą", powiedział pomocnik Barçy o meczu z Interem. Atmosfera oraz doping na Camp Nou odegrają najważniejszą rolę w tej fazie sezonu, stawką jest awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów.

Sergio przyznał także, iż Leo Messi, który doznał urazu w ostatnim meczu, jest "bardzo ważnym graczem", lecz "powinniśmy w tym momencie spróbować uczynić wszystko z wielkim pragnieniem".

Busquets zbagatelizował na koniec prowadzenie Realu Madryt w lidze. "La Liga rozstrzygnie się na końcu", skomentował.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (9)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze