Alves nieobecny na treningu
Po dniu odpoczynku, Barça powróciła do ćwiczeń. Na dzisiejszym treningu Pep Guardiola miał do dyspozycji prawie wszystkich zawodników pierwszej drużyny. Zespół przygotowuje się do spotkania z Dynamem, które trener określił jako "najważniejszy mecz w sezonie". Z powodu drobnych dolegliwości fizycznych nieobecni byli Dani Alves i Jeffren Suárez. Alves doznał kontuzji podbicia lewej stopy, a Jeffren, który nie zagrał na Riazor, odczuwa dyskomfort w prawym kolanie. Brazylijczyk będzie jednak zdolny do gry w Kijowie.
Po odebraniu w Paryżu Złotej Piłki, Leo Messi ćwiczył z kolegami w Ciutat Esportiva Joan Gamper. W sesji treningowej uczestniczyło także pięciu graczy Barçy Atlètic: Armando, Ilie, Nolito, Luque i Víctor Vázquez.
[źródło: Sport]
Po odebraniu w Paryżu Złotej Piłki, Leo Messi ćwiczył z kolegami w Ciutat Esportiva Joan Gamper. W sesji treningowej uczestniczyło także pięciu graczy Barçy Atlètic: Armando, Ilie, Nolito, Luque i Víctor Vázquez.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (5)