Alves nieobecny na treningu

Gołąbka

7 grudnia 2009, 16:59

5 komentarzy
Po dniu odpoczynku, Barça powróciła do ćwiczeń. Na dzisiejszym treningu Pep Guardiola miał do dyspozycji prawie wszystkich zawodników pierwszej drużyny. Zespół przygotowuje się do spotkania z Dynamem, które trener określił jako "najważniejszy mecz w sezonie". Z powodu drobnych dolegliwości fizycznych nieobecni byli Dani Alves i Jeffren Suárez. Alves doznał kontuzji podbicia lewej stopy, a Jeffren, który nie zagrał na Riazor, odczuwa dyskomfort w prawym kolanie. Brazylijczyk będzie jednak zdolny do gry w Kijowie.

Po odebraniu w Paryżu Złotej Piłki, Leo Messi ćwiczył z kolegami w Ciutat Esportiva Joan Gamper. W sesji treningowej uczestniczyło także pięciu graczy Barçy Atlètic: Armando, Ilie, Nolito, Luque i Víctor Vázquez.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (5)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze