Iniesta: Mamy ochotę już grać
W wywiadzie dla Barça TV Iniesta stwierdził: "Cieszy nas bardzo gra na tych mistrzostwach, mamy ochotę już grać". Pomimo że jest to jedyny tytuł, którego brakuje Barcelonie, Hiszpan nie czuje z tego powodu dodatkowej presji. "Niektórzy z nas mieli już okazje grać na mistrzostwach i musieliśmy przełknąć gorycz porażki. Teraz musimy zrobić wszystko, żeby wpisać się do historii."
Iniesta traktuje zwycięstwo w Abu Zabi jak idealnie zakończenie sezonu: "Zdobycie tytułu zawsze cieszy, szczególnie cieszyłoby w tym roku, mając na uwadze wszystko co zrobiliśmy. To doskonała i wystarczająca motywacja, aby dać z siebie wszystko".
Grać by być szczęśliwym
W wywiadzie Iniesta dodał również kilka słów na temat formy podczas meczów. "Zawsze byłem wobec siebie wymagający, życiowe okoliczności sprawiły, iż wymagam od siebie sporo i staram się być lepszy." Zaznaczył, że nie interesuje go indywidualne zdobywanie tytułów. "Każdy chce grać dobrze, ja zawsze myślę o tym by zagrać mecz, zobaczyć swoich kolegów z Barçy i naszych kibiców. Gram dla tytułów, dla drużyny, choć muszę przyznać, że te indywidualne są zawsze mile widziane."
[źródło: Mundo Deportivo]
Iniesta traktuje zwycięstwo w Abu Zabi jak idealnie zakończenie sezonu: "Zdobycie tytułu zawsze cieszy, szczególnie cieszyłoby w tym roku, mając na uwadze wszystko co zrobiliśmy. To doskonała i wystarczająca motywacja, aby dać z siebie wszystko".
Grać by być szczęśliwym
W wywiadzie Iniesta dodał również kilka słów na temat formy podczas meczów. "Zawsze byłem wobec siebie wymagający, życiowe okoliczności sprawiły, iż wymagam od siebie sporo i staram się być lepszy." Zaznaczył, że nie interesuje go indywidualne zdobywanie tytułów. "Każdy chce grać dobrze, ja zawsze myślę o tym by zagrać mecz, zobaczyć swoich kolegów z Barçy i naszych kibiców. Gram dla tytułów, dla drużyny, choć muszę przyznać, że te indywidualne są zawsze mile widziane."
[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (3)