Sylvinho: Możemy uczyć się od Barçy

thuglife

15 grudnia 2009, 17:15

10 komentarzy
Były obrońca Dumy Katalonii, Sylvinho twierdzi, że The Citizens powinni grać z "mentalnością Barcelony".

Po sobotnim remisie z Boltonem, gracz głębokich rezerw Manchesteru City, powiedział, że do osiągania tytułów wymagane jest równe zaangażowanie w każdym meczu.

"Możemy uczyć się od Barçy. Oni grają z takim samym zaangażowaniem w meczu z Chelsea i zespołem trzecioligowym", powiedział.

Brazylijczyk wierzy, iż jego zespół jest na dobrej drodze do osiągania sukcesów. "Powoli zmieniamy naszą mentalność", dodał.

Sylvinho cieszy się ze współpracy z takimi piłkarzami jak Craig Bellamy czy Robinho. Brazylijski obrońca uważa, że z takimi zawodnikami jak oni, łatwo znaleźć wspólny język na boisku.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (10)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze