Sylvinho: Możemy uczyć się od Barçy
Były obrońca Dumy Katalonii, Sylvinho twierdzi, że The Citizens powinni grać z "mentalnością Barcelony".
Po sobotnim remisie z Boltonem, gracz głębokich rezerw Manchesteru City, powiedział, że do osiągania tytułów wymagane jest równe zaangażowanie w każdym meczu.
"Możemy uczyć się od Barçy. Oni grają z takim samym zaangażowaniem w meczu z Chelsea i zespołem trzecioligowym", powiedział.
Brazylijczyk wierzy, iż jego zespół jest na dobrej drodze do osiągania sukcesów. "Powoli zmieniamy naszą mentalność", dodał.
Sylvinho cieszy się ze współpracy z takimi piłkarzami jak Craig Bellamy czy Robinho. Brazylijski obrońca uważa, że z takimi zawodnikami jak oni, łatwo znaleźć wspólny język na boisku.
[źródło: Sport]
Po sobotnim remisie z Boltonem, gracz głębokich rezerw Manchesteru City, powiedział, że do osiągania tytułów wymagane jest równe zaangażowanie w każdym meczu.
"Możemy uczyć się od Barçy. Oni grają z takim samym zaangażowaniem w meczu z Chelsea i zespołem trzecioligowym", powiedział.
Brazylijczyk wierzy, iż jego zespół jest na dobrej drodze do osiągania sukcesów. "Powoli zmieniamy naszą mentalność", dodał.
Sylvinho cieszy się ze współpracy z takimi piłkarzami jak Craig Bellamy czy Robinho. Brazylijski obrońca uważa, że z takimi zawodnikami jak oni, łatwo znaleźć wspólny język na boisku.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (10)