Trening i zabawa na plaży
We wtorek Leo Messi, który leczył zwichniętą kostkę, trenował na należącej do hotelu plaży. Dziś Argentyńczyk powrócił do tej scenerii wraz z kolegami, którzy wystąpili w meczu z Atlante.
W sesji treningowej wzięło udział 10 z 11 zawodników, którzy znaleźli się wczoraj w wyjściowej jedenastce. Jedynym nieobecnym z tej grupy był kontuzjowany Iniesta. Na małym trawniku, który znajduje się tuż koło należącej do hotelu plaży, ćwiczyli również Messi i Piqué, którzy pojawili się na boisku w drugiej połowie i Keita, który nie wystąpił w meczu z Atlante. Bojan trenował wraz z piłkarzami rezerwowymi.
W ciągu pierwszych 20 minut sesji treningowej, zawodnicy regenerowali siły po wczorajszym półfinale i wykonywali ćwiczenia rozciągające.
Iniesta, który zmaga się z urazem mięśnia prostego lewego uda, również pojawił się na plaży. Hiszpan ćwiczył jednak w odosobnieniu.
Po zakończeniu treningu, niektórzy zawodnicy pozostali na plaży i wykorzystali czas na zabawy z piłką. Na początku Messi i Alves grali w siatko-nogę. Wkrótce dołączyli do nich Pedro i Busquets. Zawodnicy rozegrali mały mecz, który zakończył się wygraną duetu Leo - Dani. Następnie Argentyńczyk wraz z Gerardem Piqué ćwiczyli rzuty karne.
[źródło: FCBarcelona.cat]
W sesji treningowej wzięło udział 10 z 11 zawodników, którzy znaleźli się wczoraj w wyjściowej jedenastce. Jedynym nieobecnym z tej grupy był kontuzjowany Iniesta. Na małym trawniku, który znajduje się tuż koło należącej do hotelu plaży, ćwiczyli również Messi i Piqué, którzy pojawili się na boisku w drugiej połowie i Keita, który nie wystąpił w meczu z Atlante. Bojan trenował wraz z piłkarzami rezerwowymi.
W ciągu pierwszych 20 minut sesji treningowej, zawodnicy regenerowali siły po wczorajszym półfinale i wykonywali ćwiczenia rozciągające.
Iniesta, który zmaga się z urazem mięśnia prostego lewego uda, również pojawił się na plaży. Hiszpan ćwiczył jednak w odosobnieniu.
Po zakończeniu treningu, niektórzy zawodnicy pozostali na plaży i wykorzystali czas na zabawy z piłką. Na początku Messi i Alves grali w siatko-nogę. Wkrótce dołączyli do nich Pedro i Busquets. Zawodnicy rozegrali mały mecz, który zakończył się wygraną duetu Leo - Dani. Następnie Argentyńczyk wraz z Gerardem Piqué ćwiczyli rzuty karne.
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (10)