Jeffrén: Nie chcę Robinho w Barcelonie
Jeffrén Suárez, zapytany w rozmowie z dziennikarzami katalońskiego Sportu, czy chciałby, aby do zespołu dołączył Robinho, odpowiedział: "Szczerze, nie".
Skrzydłowy Barçy stwierdził, że wraz z przyjściem kolejnego napastnika, jego szanse na grę w pierwszym zespole drastycznie spadną: "To mogłoby być dla mnie trudne i mogłoby oznaczać, że nie dostawałbym wielu szans na grę".
Jeffrén ujawnił także, iż Pep Guardiola zakomunikował ostatnio zawodnikom, iż Robinho nie dołączy do drużyny w styczniu.
Tymczasem brytyjska gazeta Daily Record informowała, że trener Barçy pozytywnie zapatrywał się na wypożyczenie piłkarza do Celtiku Glasgow, który był zainteresowany usługami Wenezuelczyka. Sport prostuje jednak te doniesienia, pisząc że nie mają one nic wspólnego z prawdą, przypominając słowa Guardioli, który po meczu z Kazmą bardzo ubolewał nad stratą Jeffréna (kontuzja).
W Anglii mówi się jednak, iż zainteresowanie graczem wykazywały również Everton i Wigan.
[źródło: Sport/goal.com]
Skrzydłowy Barçy stwierdził, że wraz z przyjściem kolejnego napastnika, jego szanse na grę w pierwszym zespole drastycznie spadną: "To mogłoby być dla mnie trudne i mogłoby oznaczać, że nie dostawałbym wielu szans na grę".
Jeffrén ujawnił także, iż Pep Guardiola zakomunikował ostatnio zawodnikom, iż Robinho nie dołączy do drużyny w styczniu.
Tymczasem brytyjska gazeta Daily Record informowała, że trener Barçy pozytywnie zapatrywał się na wypożyczenie piłkarza do Celtiku Glasgow, który był zainteresowany usługami Wenezuelczyka. Sport prostuje jednak te doniesienia, pisząc że nie mają one nic wspólnego z prawdą, przypominając słowa Guardioli, który po meczu z Kazmą bardzo ubolewał nad stratą Jeffréna (kontuzja).
W Anglii mówi się jednak, iż zainteresowanie graczem wykazywały również Everton i Wigan.
[źródło: Sport/goal.com]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (27)