Jeffrén: Nie chcę Robinho w Barcelonie

Looky

24 grudnia 2009, 23:29

27 komentarzy
Jeffrén Suárez, zapytany w rozmowie z dziennikarzami katalońskiego Sportu, czy chciałby, aby do zespołu dołączył Robinho, odpowiedział: "Szczerze, nie".

Skrzydłowy Barçy stwierdził, że wraz z przyjściem kolejnego napastnika, jego szanse na grę w pierwszym zespole drastycznie spadną: "To mogłoby być dla mnie trudne i mogłoby oznaczać, że nie dostawałbym wielu szans na grę".

Jeffrén ujawnił także, iż Pep Guardiola zakomunikował ostatnio zawodnikom, iż Robinho nie dołączy do drużyny w styczniu.

Tymczasem brytyjska gazeta Daily Record informowała, że trener Barçy pozytywnie zapatrywał się na wypożyczenie piłkarza do Celtiku Glasgow, który był zainteresowany usługami Wenezuelczyka. Sport prostuje jednak te doniesienia, pisząc że nie mają one nic wspólnego z prawdą, przypominając słowa Guardioli, który po meczu z Kazmą bardzo ubolewał nad stratą Jeffréna (kontuzja).

W Anglii mówi się jednak, iż zainteresowanie graczem wykazywały również Everton i Wigan.

[źródło: Sport/goal.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (27)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze