Ostatni trening w 2009 roku
Drużyna Barcelony trenowała wczoraj w Ciutat Esportiva. Pep Guardiola miał do dyspozycji 17 graczy pierwszego i 4 drugiego zespołu. Tak jak w środę, Andrés Iniesta ćwiczył z resztą partnerów. Zajęcia były kolejnym etapem przygotowań do meczu z Villarrealem.
Do Barcelony wciąż nie wrócił jeszcze Leo Messi, który otrzymał pozwolenie na stawienie się w klubie dopiero 2 stycznia. Guardiola nie ma też do dyspozycji Yaya Touré, który z reprezentacją Wybrzeża Kości Słoniowej przygotowuje się do Pucharu Narodów Afryki. Kontuzje leczą Keita i Jeffren.
Tak jak w poprzednich dniach, w treningu uczestniczyli Gai Assulin, Thiago Alcántara, Víctor Vázquez i Jonathan dos Santos. Na trybunach zasiadł Roberto Bonano, były gracz Barcelony, a obecnie trener bramkarzy w reprezentacji Katalonii.
Zawodnicy nie mogą liczyć na noworoczną przerwę, bowiem już dziś, o godzinie 19, ponownie stawią się w Ciutat Esportiva. W sobotę, a więc w dniu meczu z Villarrealem, odbędzie się jeszcze jedna sesja.
Galeria z treningu
[źródło: FCBarcelona.cat]
Do Barcelony wciąż nie wrócił jeszcze Leo Messi, który otrzymał pozwolenie na stawienie się w klubie dopiero 2 stycznia. Guardiola nie ma też do dyspozycji Yaya Touré, który z reprezentacją Wybrzeża Kości Słoniowej przygotowuje się do Pucharu Narodów Afryki. Kontuzje leczą Keita i Jeffren.
Tak jak w poprzednich dniach, w treningu uczestniczyli Gai Assulin, Thiago Alcántara, Víctor Vázquez i Jonathan dos Santos. Na trybunach zasiadł Roberto Bonano, były gracz Barcelony, a obecnie trener bramkarzy w reprezentacji Katalonii.
Zawodnicy nie mogą liczyć na noworoczną przerwę, bowiem już dziś, o godzinie 19, ponownie stawią się w Ciutat Esportiva. W sobotę, a więc w dniu meczu z Villarrealem, odbędzie się jeszcze jedna sesja.
Galeria z treningu
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (8)