Wizyta w szpitalach

Gołąbka

6 stycznia 2010, 17:36

17 komentarzy
Na początku stycznia zawodnicy Barcelony składają tradycyjną wizytę katalońskim dzieciom przebywającym w szpitalach. W tym roku spotkanie z najmłodszymi pacjentami odbędzie się 7 stycznia po sesji treningowej, która zostanie przeprowadzona na Miniestadi.

Ponad 1200 beneficjentów

Około 5000 rzeczy (między innymi zabawki edukacyjne, książki, piłki i gadżety Barçy) trafi do ponad 1200 dzieci przebywających w następujących szpitalach: Hospital Sant Joan de Déu, Hospital de la Vall d'Hebron, Hospital del Mar, Hospital de Sant Pau, Hospital Universitari Germans Trias i Pujol de Badalona, Hospital de Barcelona i Hospital de Niños de Barcelona.

Tak jak w ubiegłym roku, prezenty ufundowała Fundación FC Barcelona.

[źródło: FCBarcelona.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (17)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze