Trening bez Busquetsa, ale z Jeffrenem
Drużyna Barcelony wznowiła dziś treningi po dwóch dniach wolnego, jakie zawodnicy otrzymali po meczu z Sevillą. Zajęcia były pierwszym etapem przygotowań do sobotniego spotkania z Valladolidem. Przez kolejnych sześć tygodni Barça będzie mogła skupić się tylko na lidze, rozgrywając tylko jeden mecz na siedem dni.
Dobrą wiadomością jest z pewnością powrót do treningu Jeffrena, który doznał kontuzji w towarzyskim meczu z Kazmą w Kuwejcie. Wenezuelczyk nie otrzymał jeszcze od klubowych lekarzy pozwolenia na grę, ale wszystko jest na dobrej drodze do całkowitego wyleczenia urazu.
W pełni gotów do gry jest natomiast Carles Puyol, który nie wybiegł na boisko w drugiej połowie meczu z Sevillą. Testy medyczne nie wykazały żadnych nieprawidłowości, dlatego kapitan Barcelony trenował "na pełnych obrotach" z resztą grupy. Gorzej wygląd sytuacja Sergio Busquetsa, który nabawił się kontuzji nerki i obserwował zajęcia z ławki rezerwowych.
Thiago i Jonathan dos Santos trenowali dziś z pierwszą drużyną. Víctor Vázquez i Gai Assulin natomiast wrócili do ćwiczeń z Barçą Atlétic.
Galeria z treningu
[źródło: FCBarcelona.ct]
Dobrą wiadomością jest z pewnością powrót do treningu Jeffrena, który doznał kontuzji w towarzyskim meczu z Kazmą w Kuwejcie. Wenezuelczyk nie otrzymał jeszcze od klubowych lekarzy pozwolenia na grę, ale wszystko jest na dobrej drodze do całkowitego wyleczenia urazu.
W pełni gotów do gry jest natomiast Carles Puyol, który nie wybiegł na boisko w drugiej połowie meczu z Sevillą. Testy medyczne nie wykazały żadnych nieprawidłowości, dlatego kapitan Barcelony trenował "na pełnych obrotach" z resztą grupy. Gorzej wygląd sytuacja Sergio Busquetsa, który nabawił się kontuzji nerki i obserwował zajęcia z ławki rezerwowych.
Thiago i Jonathan dos Santos trenowali dziś z pierwszą drużyną. Víctor Vázquez i Gai Assulin natomiast wrócili do ćwiczeń z Barçą Atlétic.
Galeria z treningu
[źródło: FCBarcelona.ct]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (10)