Sevilla w półfinale Copa del Rey

makaj

28 stycznia 2010, 00:49

9 komentarzy
Pomimo przegranej 0:1 z Deportivo La Coruna drużyna Manolo Jimeneza awansowała do półfinału Pucharu Króla. W pierwszym meczu Sevilla, która w poprzedniej rundzie wyeliminowała z rozgrywek FC Barcelonę, pokonała na El Riazor Deportivo 3:0 i wczoraj mogła pozwolić sobie nawet na dwubramkową porażkę. Jedynego gola meczu zdobył w 44. minucie Bodipo.

W półfinale jest także ekipa Racingu Santander. Gracze z Kantabrii pokonali na Estadio Reyno de Navarra Osasunę 3:0. Pierwsze spotkanie również wygrał Racing, 2:1, co dało pewny awans podopiecznym Miguela Angela Portugala.

Do grona półfinalistów dołączą dziś wieczorem zwycięzcy meczów Getafe - Mallorca (pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Getafe 2:1) i Celta Vigo - Atlético Madryt (1:1).

[źródło: własne/fot.golesespana.com]

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (9)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze