Sevilla w półfinale Copa del Rey
Pomimo przegranej 0:1 z Deportivo La Coruna drużyna Manolo Jimeneza awansowała do półfinału Pucharu Króla. W pierwszym meczu Sevilla, która w poprzedniej rundzie wyeliminowała z rozgrywek FC Barcelonę, pokonała na El Riazor Deportivo 3:0 i wczoraj mogła pozwolić sobie nawet na dwubramkową porażkę. Jedynego gola meczu zdobył w 44. minucie Bodipo.
W półfinale jest także ekipa Racingu Santander. Gracze z Kantabrii pokonali na Estadio Reyno de Navarra Osasunę 3:0. Pierwsze spotkanie również wygrał Racing, 2:1, co dało pewny awans podopiecznym Miguela Angela Portugala.
Do grona półfinalistów dołączą dziś wieczorem zwycięzcy meczów Getafe - Mallorca (pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Getafe 2:1) i Celta Vigo - Atlético Madryt (1:1).
[źródło: własne/fot.golesespana.com]
W półfinale jest także ekipa Racingu Santander. Gracze z Kantabrii pokonali na Estadio Reyno de Navarra Osasunę 3:0. Pierwsze spotkanie również wygrał Racing, 2:1, co dało pewny awans podopiecznym Miguela Angela Portugala.
Do grona półfinalistów dołączą dziś wieczorem zwycięzcy meczów Getafe - Mallorca (pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Getafe 2:1) i Celta Vigo - Atlético Madryt (1:1).
[źródło: własne/fot.golesespana.com]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (9)