Szaleństwo w Palafrugell
Około 4000 osób przyszło dziś na stadion Josep Pla, by zobaczyć na własne oczy trenujących mistrzów z Barcelony. Wizyta Barçy w Palafrugell została zorganizowana z okazji obchodów stulecia klubu FC Palafrugell. Autokar z piłkarzami Blaugrany na pokładzie pojawił się na miejscu z opóźnieniem, jednak gdy już podjechał pod bramy stadionu zapanowała wielka wrzawa, oklaski i śpiewy.
Wymiana podarunków
Jako pierwsi pojawili się na murawie dyrektorzy Barçy, Albert Perrín oraz Jacint Borràs, którzy wymienili się prezentami z przedstawicielami klubu FC Palafrugell oraz radnymi miasta Palafrugell.
Wspólne zdjęcie
Następnie na murawie pojawili się już piłkarze i trenerzy Barcelony. Ich wejściu na murawe towarzyszyła olbrzymia euforia zgromadzonych na stadionie fanów. Przed rozpoczęciem pokazowego treningu zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie piłkarzy, trenerów, działaczy FC Barcelony oraz FC Palafrugell. Wszystko odbywało się w przyjaznej atmosferze. Wielu piłkarzy z Palafrugell nieśmiało prosiło zawodników Barçy o wspólne zdjęcia oraz autografy - oczywiście Barceloniści nie odmówili.
Trening
Następnie rozpoczął się trening. Całe przedsięwzięcie odbyło się zgodnie z planem bez niespodziewanych przeszkód. Kibice mieli bardzo dobry kontakt z piłkarzami, którzy niekiedy żartowali z widownią. Fani zgromadzeni na Josep Pla oklaskiwali swoich idoli i - co ważne - żaden rozpromieniony fan nie postanowił wbiec na murawę i przywitać się z piłkarzami osobiście.
Galeria z przywitania Barçy w Palafrugell
[źródło: FCBarcelona.cat]
Wymiana podarunków
Jako pierwsi pojawili się na murawie dyrektorzy Barçy, Albert Perrín oraz Jacint Borràs, którzy wymienili się prezentami z przedstawicielami klubu FC Palafrugell oraz radnymi miasta Palafrugell.
Wspólne zdjęcie
Następnie na murawie pojawili się już piłkarze i trenerzy Barcelony. Ich wejściu na murawe towarzyszyła olbrzymia euforia zgromadzonych na stadionie fanów. Przed rozpoczęciem pokazowego treningu zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie piłkarzy, trenerów, działaczy FC Barcelony oraz FC Palafrugell. Wszystko odbywało się w przyjaznej atmosferze. Wielu piłkarzy z Palafrugell nieśmiało prosiło zawodników Barçy o wspólne zdjęcia oraz autografy - oczywiście Barceloniści nie odmówili.
Trening
Następnie rozpoczął się trening. Całe przedsięwzięcie odbyło się zgodnie z planem bez niespodziewanych przeszkód. Kibice mieli bardzo dobry kontakt z piłkarzami, którzy niekiedy żartowali z widownią. Fani zgromadzeni na Josep Pla oklaskiwali swoich idoli i - co ważne - żaden rozpromieniony fan nie postanowił wbiec na murawę i przywitać się z piłkarzami osobiście.
Galeria z przywitania Barçy w Palafrugell
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (7)