Koncentracja przed meczem z Malagą

Rozwad

27 lutego 2010, 12:42

2 komentarze
Pep Guardiola podczas wczorajszego (piątek) treningu miał do dyspozycji 19 graczy pierwszego zespołu oraz Carlosa Planasa, Albert Dalmau (obaj Juvenil A), Oriola Romeu i Ilie Sáncheza (obaj Barça Atlétic).

Jak zwykle w przypadku treningu w przeddzień meczu, podopieczni Guardioli trenowali za zamkniętymi drzwiami. Trening odbył się o godzinie 11.00 w Ciudad Esportiva Joan Gamper.

Alves, na dobrej drodze

Oprócz 18 zawodników pierwszej drużyny, Pep Guardiola miał również do dyspozycji Daniego Alvesa, który nabawił się urazu 6 lutego podczas meczu z Getafe. Brazylijczyk trenował z maksymalnym zaangażowaniem i z pełnym obciążeniem, podobnie jak jego koledzy z zespołu.

Keita i Abidal, nieobecni

Jedynymi piłkarzami pierwszego zespołu nieobecnymi na treningu w Ciudad Esportiva Joan Gamper byli Eric Abidal oraz Seydou Keita. Obaj piłkarze pozostali w szatni wykonując ćwiczenia kontynuujące proces odnowienia kontuzjowanych mięśni.

Dziś o godzinie 12.30 na Camp Nou drużyna Barçy odbędzie ostatni trening przed meczem ligowym z Malagą.

Galeria zdjęć z wczorajszego treningu

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (2)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze