Fernando Torres chce grać w Barcelonie

thuglife

2 marca 2010, 20:12

143 komentarze
Dni Fernando Torresa w Liverpoolu wydają się być policzone. O reprezentanta Hiszpanii walczą Chelsea Londyn i Manchester City. Sam zawodnik wolałby jednak przenieść się do stolicy Katalonii.

Nie od dziś wiadomo, że Liverpool boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Zadłużenie klubu sięga już 222 milionów euro, do których doliczyć należy koszt wybudowania nowego stadionu. Aby klub odzyskał stabilność finansową, konieczne będzie sprzedanie kilku kluczowych piłkarzy zespołu.

Pomimo zainteresowania zawodnikiem najbogatszych klubów angielskiej Premier League, niewykluczone, że Torres zechce wrócić na boiska Primera Division, gdzie przez siedem lat reprezentował barwy stołecznego Atlético. Ze względu na ogromoną miłość do Los Rojiblancos, wykluczona jest jego przeprowadzka do Realu. Snajper Liverpoolu podkreśla natomiast, że Barcelonę darzy sympatią i jest gotów rozpatrzyć ofertę ze strony katalońskiego klubu. El Niño znalazł się w orbicie zainteresowań Azulgrany już za czasów gdy występował w Atlético, jednak ostatecznie wybrał The Reds.

Wydaje się, że jedyną osobą, która może zamknąć Torresowi drzwi do Barçy jest Zlatan Ibrahimović. Szwed jest niekwestionowanym numerem jeden na szpicy ataku Blaugrany i na pewno łatwo nie odda swojej pozycji w drużynie. Czas nam jednak pokazuje, że w futbolu wszystko jest możliwe i trzeba cierpliwie czekać do otwarcia letniego okienka transferowego.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (143)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze