Raiola: Ibra jest bardzo zły

Rozwad

18 marca 2010, 19:58

107 komentarzy
Reprezentant Zlatana Ibrahimovicia, Mino Raiola zabrał głos po tym jak jego klient został posadzony na ławce rezerwowych w ważnym spotkaniu w europejskich pucharach. "Ibra jest bardzo zły, bardzo smutny i rozczarowany", powiedział w rozmowie z RAC-1.

Według agent Szweda, Zlatan zły nastrój szybko przezwycięży, ponieważ posiada bardzo silną psychikę. "Teraz nie czuje się doskonale, ale Ibra ma charakter wojownika, wielkiego wojownika i dlatego jestem przekonany, że szybko przezwycięży tę sytuację", powiedział.

Mino Raiola uzasadnia również moralny 'dołek' swojego klienta, który według niego jest logiczny. Przedstawiciel Ibrahimovicia przyznał również, że Zlatanowi nie odpowiada rozpoczynanie meczów na ławce. "Zlatan jest doskonałych graczem, który zawsze pragnie grać. Zwłaszcza w wielkich spotkaniach", wyznał.

Następnie agent Ibrahimovicia w pewnym stopniu skrytykował grę podopiecznych Guardioli. Stanowczo zaapelował, by ci pomogli mu na boisku i zagrali bardziej 'pod niego'. "Gdy jest gorzej, daje drużynie wiele asyst. Gdy jest dobrze, asystuje i strzela bramki. Istnieją napastnicy, którzy wyłącznie strzelają", powiedział, a następnie dodał: "Ibra poświęca się dla zespołu. Nadszedł moment, w którym to zespół powinien pomóc Zlatanowi w strzelaniu bramek".

Na koniec, Mino Raiola zaapelował do Pepa Guardioli o "szybkie rozwiązanie obecnej sytuacji". "Guardiola to bardzo inteligentny człowiek i wielki trener, który z pewnością pomoże Zlatanowi wyjść z obecnej sytuacji", zakończył.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (107)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze