Mallorca niezwykle groźna u siebie

Choder

26 marca 2010, 11:39

35 komentarzy
Już jutro Barcelona zmierzy się z zespołem Mallorki. Pojedynek zapowiada się niezwykle pasjonująco, ponieważ obiekt drużyny z Balearów to prawdziwy bastion. Mallorca w ilości zdobytych punktów na swoim stadionie ustępuje jedynie Realowi Madryt i Barcelonie.

Podopieczni Gregorio Manzano na swoim obiekcie wygrali dwanaście spośród trzynastu spotkań, ulegając jedynie Sevilli. Tylko Real Madryt, który zdobył komplet pojedynków na Santiago Bernabeu i Barcelona, która straciła zaledwie dwa punkty w spotkaniu z Villarrealem, są lepsze w tej klasyfikacji.

Jutro piłkarze Pepa Guardioli postarają się zepsuć ten doskonały bilans Mallorki. Walka o mistrzostwo Hiszpanii wkracza bowiem w decydująca fazę i teraz każde potknięcie może okazać się decydujące. Barcelona chce obronić tytuł, Real odzyskać go, a Mallorca zagrać w następnej edycji Ligi Mistrzów.

Blaugrana do tej pory na wyjeździe straciła jedenaście punktów, przegrywając zaledwie raz w czternastu kolejkach. Dziewięć zwycięstw, cztery remisy i jedna porażka, tak prezentuje się bilans podopiecznych Guardioli w spotkaniach poza Camp Nou. Wygrana w jutrzejszym spotkaniu z Mallorcą pozwoli przekroczyć granicę 71 punktów, którą trener Barcelony określił jako "cholernie dużą".

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (35)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze