Pinto 2011 Vertven 30 marca 2010, 10:00 20 komentarzy FC Barcelona zdecydowała się przedłużyć o rok umowę z José Manuelem Pinto, którego kontrakt wygasał w czerwcu tego roku. Rozgłośnia radiowa ONA FM poinformowała, iż warunki kontraktu nie uległy zmianie, a piłkarz ogłosi swoją decyzję w tym tygodniu. [źródło: Sport] REKLAMA REKLAMA REKLAMA Poleć artykuł 0 Poleć artykuł Komentarze (20) Najnowsze Najlepsze Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto. Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić. Załaduj komentarze « Powrót do wszystkich komentarzy Warto przeczytać Mateusz Doniec Dziękujemy Leo, że cały czas jesteś najlepszy Mateusz Doniec "W Barcelonie pieniądze są ważniejsze niż zaufanie do młodych" - dlaczego Marc Cucurella nie zaistniał na Camp Nou? Michał Gajdek Łowca jeleni Najnowsze artykuły Przegląd prasy FCBarca.com: "Bomba Juliána!" Czy Barcelona powinna obawiać się skargi Atlético za rzekome kontaktowanie się z Julianem Álvarezem? COPE: Atlético chce sprzedać Juliana Álvareza do Arsenalu za Gyökeresa z dopłatą Media: Atlético zamierza złożyć skargę na Barcelonę do FIFA za kontaktowanie się z Álvarezem; "Wszyscy wiedzą, że to klub oszustów" [Aktualizacja 00:32] Media: Barcelona przygotowuje nową ofertę za Juliana Álvareza! [Aktualizacja 00:58] Mbappe goni Messiego [WIDEO] Prezes Atlético był dziś w Barcelonie... ale w swoich sprawach [Aktualizacja 23:47] Julian Álvarez odpalił bombę: Myślę, że najlepszy dla wszystkich będzie transfer, chcę spełnić swoje marzenie Dziękujemy Leo, że cały czas jesteś najlepszy Julian Álvarez po meczu z Austrią: Nie ma słów, by opisać Messiego... Staramy się towarzyszyć mu i przede wszystkim cieszyć się dzień po dniu u boku tego potwora Zobacz więcej artykułów
Mateusz Doniec "W Barcelonie pieniądze są ważniejsze niż zaufanie do młodych" - dlaczego Marc Cucurella nie zaistniał na Camp Nou?
Media: Atlético zamierza złożyć skargę na Barcelonę do FIFA za kontaktowanie się z Álvarezem; "Wszyscy wiedzą, że to klub oszustów" [Aktualizacja 00:32]
Julian Álvarez odpalił bombę: Myślę, że najlepszy dla wszystkich będzie transfer, chcę spełnić swoje marzenie
Julian Álvarez po meczu z Austrią: Nie ma słów, by opisać Messiego... Staramy się towarzyszyć mu i przede wszystkim cieszyć się dzień po dniu u boku tego potwora
Komentarze (20)