Pinto 2011 Vertven 30 marca 2010, 10:00 20 komentarzy FC Barcelona zdecydowała się przedłużyć o rok umowę z José Manuelem Pinto, którego kontrakt wygasał w czerwcu tego roku. Rozgłośnia radiowa ONA FM poinformowała, iż warunki kontraktu nie uległy zmianie, a piłkarz ogłosi swoją decyzję w tym tygodniu. [źródło: Sport] REKLAMA REKLAMA REKLAMA Poleć artykuł 0 Poleć artykuł Komentarze (20) Najnowsze Najlepsze Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto. Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić. Załaduj komentarze « Powrót do wszystkich komentarzy Warto przeczytać Piotr Guziński Czy La Masia znowu to robi? Piotr Guziński Koniec ery dżentelmenów - jak Real Madryt zbiera owoce szkolenia Barcelony? Mateusz Doniec Dziękujemy Leo, że cały czas jesteś najlepszy Najnowsze artykuły Sevilla nie ma litości - młody kibic, któremu zmarł ojciec, musi dopłacić za niewykorzystany karnet Czy La Masia znowu to robi? Zaczyna się kolejna faza mundialu! Znamy składy na pierwszy mecz 1/16 finału Fabrizio Romano: Robert Lewandowski przechodzi do Chicago Fire, here we go! [Aktualizacja 20:45] Clement Lenglet znalazł nowy klub, padło "here we go" Marca: Barcelona zapłaci 15 milionów euro za pensję bramkarza, który będzie grał w innym zespole Wygraliśmy Futboholik Cup 2026! Sofascore: Pau Cubarsí w najlepszej XI fazy grupowej mundialu! Mundo Deportivo: Barcelona ogłosi już wkrótce przedłużenie umowy z Andreasem Christensenem Tuttosport: Marc Casadó został zaoferowany włoskiemu gigantowi Zobacz więcej artykułów
Komentarze (20)