Barça - Athletic: najlepsze, najgorsze

thuglife

3 kwietnia 2010, 23:02

91 komentarzy
Najlepsze: Świetna gra wychowanków

Pep Guardiola zaskoczył dzisiaj wszystkich, desygnując do gry w meczu z Athletic Bilbao mocno eksperymentalny skład. Trener z Santpedor nie skorzystał dzisiaj z kilku podstawowych zawodników. Nie wystąpili Dani Alves (zawieszony za kartki), nadal leczący kontuzję Andrés Iniesta i Zlatan Ibrahimović, który nabawił się urazu podczas rozgrzewki. W pierwszej jedenastce zagrali: Dmytro Czyhrynski, który po dłuższej przerwie wrócił do pierwszego składu Barçy, na prawym skrzydle od pierwszych minut grał Jeffren Suarez, natomiast na szpicy Ibrę zastąpił Bojan Krkić. Na ławce zasiedli Xavi i Pedro Rodriguez. Wychowankowie Barçy spisali się dzisiaj koncertowo. Jeffren świetnie wykorzystał podanie Erica Abidala, otwierając wynik meczu. Bojan dorzucił do tego dwa swoje trafienia. Wspaniale zagrał wracający po blisko dwumiesięcznej przerwie Eric Abidal. Francuz zaliczył dwie asysty. Bez wątpienia, Pep Guardiola nie pomylił się, stawiając dzisiaj na zawodników "drugiego planu".

Najgorsze: Kontuzja Ibrahimovicia

Szwedzki napastnik Barçy doznał urazu podczas przedmeczowego rozruchu. Zlatan w pewnym momencie zaprzestał rozgrzewki, gdyż poczuł dyskomfort w prawej łydce. Już dzisiaj Ibracadabra zostanie przebadany przez klubowych lekarzy i dowiemy się jak groźny jest uraz strzelca dwóch bramek w pierwszym meczu z Arsenalem oraz czy będzie mógł zagrać w rewanżu. Najprawdopodobniej podczas meczu lekkich urazów nabawili się również: Jeffren, Touré i Piqué.


[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (91)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze