Pinto przedłużył kontrakt o rok

thuglife

10 kwietnia 2010, 16:01

9 komentarzy
Zgodnie z oczekiwaniami, FC Barcelona podpisała nową umowę z bramkarzem José Manuelem Pinto. Nowy kontrakt będzie obowiązywał do 30 czerwca 2011.

Do oficjalnego podpisania umowy pomiędzy katalońskim klubem i zawodnikiem doszło wczoraj. Decyzję o odnowieniu umowy podjęto już pod koniec marca, lecz dopiero w piątkowe południe zawodnik złożył podpis pod kontraktem.

Piłkarz, który w tym roku skończy 35 lat jest etatowym zmiennikiem Victora Valdésa. Doświadczony golkiper dołączył do zespołu Dumy Katalonii w styczniu 2008 roku, kiedy poważnej kontuzji nabawił się Albert Jorquera.

W nowej umowie nie zmieniono klauzuli odejścia zawodnika. Klub, który będzie chciał wykupić Pinto, będzie musiał zapłacić za niego 5 milionów euro.

Podczas oficjalnego złożenia podpisów, oprócz zawodnika i jego agenta obecni byli: prezydent Joan Laporta, dyrektor finansowy Xavier Sala Martín, sekretarz techniczny Txiki Begiristain oraz dyrektor sportowy Raul Sanllehí.


[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (9)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze