Pinto przedłużył kontrakt o rok
Zgodnie z oczekiwaniami, FC Barcelona podpisała nową umowę z bramkarzem José Manuelem Pinto. Nowy kontrakt będzie obowiązywał do 30 czerwca 2011.
Do oficjalnego podpisania umowy pomiędzy katalońskim klubem i zawodnikiem doszło wczoraj. Decyzję o odnowieniu umowy podjęto już pod koniec marca, lecz dopiero w piątkowe południe zawodnik złożył podpis pod kontraktem.
Piłkarz, który w tym roku skończy 35 lat jest etatowym zmiennikiem Victora Valdésa. Doświadczony golkiper dołączył do zespołu Dumy Katalonii w styczniu 2008 roku, kiedy poważnej kontuzji nabawił się Albert Jorquera.
W nowej umowie nie zmieniono klauzuli odejścia zawodnika. Klub, który będzie chciał wykupić Pinto, będzie musiał zapłacić za niego 5 milionów euro.
Podczas oficjalnego złożenia podpisów, oprócz zawodnika i jego agenta obecni byli: prezydent Joan Laporta, dyrektor finansowy Xavier Sala Martín, sekretarz techniczny Txiki Begiristain oraz dyrektor sportowy Raul Sanllehí.
[źródło: Sport]
Do oficjalnego podpisania umowy pomiędzy katalońskim klubem i zawodnikiem doszło wczoraj. Decyzję o odnowieniu umowy podjęto już pod koniec marca, lecz dopiero w piątkowe południe zawodnik złożył podpis pod kontraktem.
Piłkarz, który w tym roku skończy 35 lat jest etatowym zmiennikiem Victora Valdésa. Doświadczony golkiper dołączył do zespołu Dumy Katalonii w styczniu 2008 roku, kiedy poważnej kontuzji nabawił się Albert Jorquera.
W nowej umowie nie zmieniono klauzuli odejścia zawodnika. Klub, który będzie chciał wykupić Pinto, będzie musiał zapłacić za niego 5 milionów euro.
Podczas oficjalnego złożenia podpisów, oprócz zawodnika i jego agenta obecni byli: prezydent Joan Laporta, dyrektor finansowy Xavier Sala Martín, sekretarz techniczny Txiki Begiristain oraz dyrektor sportowy Raul Sanllehí.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (9)