Ibra i Abidal gotowi na Espanyol

Rozwad

16 kwietnia 2010, 17:35

53 komentarze
Na dzisiejszym treningu Pep Guardiola miał do dyspozycji 20 zawodników pierwszego zespołu. Nie mógł skorzystać jedynie z kontuzjowanego Andrésa Iniesty. Zlatan Ibrahimović oraz Eric Abidal trenowali na pełnych obrotach z reszta grupy.

Po wczorajszym treningu mającym na celu regenerację po spotkaniu z Deportivo, dziś drużyna rozpoczęła przygotowania do meczu z Espanyolem. O godzinie 11.00 za zamkniętymi drzwiami w Ciudat Esportiva rozpoczęła się pierwsza z dwóch zaplanowanych sesji treningowych przed Derbami Katalonii.

20 zawodników dostępnych

Jedynym zawodnikiem nieobecnym na treningu był Andrés Iniesta. W przeciwieństwie do wczorajszego treningu żaden piłkarz nie pracował indywidualnie pod okiem fizjoterapeutów. Cała 'dwudziestka' zwarta i gotowa rozpoczęła przygotowania do jutrzejszego meczu z Espanyolem. Treningowi towarzyszyło skupienie i intensywność. Gracze za zamkniętymi drzwiami pracowali nad zagadnieniami taktycznymi.

Przed treningiem kondolencje od całego zespołu otrzymał jeden z trenerów, Francesc Cos, który stracił matkę. Jutro o godzinie 12.00 na Camp Nou odbędzie się ostatni trening przed meczem z Espanyolem. Jutro o 20.00 rozpoczną się derby na Cornellà-El Prat. Po treningu na przedmeczowej konferencji prasowej pojawił się Pep Guardiola.

Zdjęcia z treningu

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (53)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze