Barça jest już w Castellón

thuglife

1 maja 2010, 15:50

12 komentarzy
Pociąg, którym podróżował zespół FC Barcelony dotarł już do miasta Vila-real, gdzie wieczorem na El Madrigal drużyna Pepa Guardioli zmierzy swoje siły z podopiecznymi Juana Carlosa Garrido. Dzisiejsze spotkanie będzie niezwykle ważne dla piłkarzy trenera z Santpedor w kontekście walki o tytuł mistrza Hiszpanii.

Duma Katalonii po raz drugi w tym sezonie udała się na mecz pociągiem. Wcześniej sytuacja taka miała miejsce podczas wyjazdu na spotkanie z Saragossą.

Gracze Barçy zebrali się dzisiaj o 10:15 na Camp Nou, następnie wspólnie zjedli śniadanie i udali się na dworzec Sants, skąd punktualnie wyruszyli do miasta w prowincji Castellón.

Wraz z trenerem Pepem Guardiolą i jego zawodnikami, na mecz udali się prezydent Joan Laporta oraz jego współpracownicy: Joan Boix, Rafael Yuste, Josep Antoni Colomer, Xavier Bagués, Josep-Ignasi Macià i Txiki Begiristain.

Na stacji w Vila-real piłkarzy Azulgrany przywitało około 500 fanów, którzy wspierali swoich idoli po ich odpadnięciu z Ligi Mistrzów.


[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (12)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze