Barça jest już w Castellón
Pociąg, którym podróżował zespół FC Barcelony dotarł już do miasta Vila-real, gdzie wieczorem na El Madrigal drużyna Pepa Guardioli zmierzy swoje siły z podopiecznymi Juana Carlosa Garrido. Dzisiejsze spotkanie będzie niezwykle ważne dla piłkarzy trenera z Santpedor w kontekście walki o tytuł mistrza Hiszpanii.
Duma Katalonii po raz drugi w tym sezonie udała się na mecz pociągiem. Wcześniej sytuacja taka miała miejsce podczas wyjazdu na spotkanie z Saragossą.
Gracze Barçy zebrali się dzisiaj o 10:15 na Camp Nou, następnie wspólnie zjedli śniadanie i udali się na dworzec Sants, skąd punktualnie wyruszyli do miasta w prowincji Castellón.
Wraz z trenerem Pepem Guardiolą i jego zawodnikami, na mecz udali się prezydent Joan Laporta oraz jego współpracownicy: Joan Boix, Rafael Yuste, Josep Antoni Colomer, Xavier Bagués, Josep-Ignasi Macià i Txiki Begiristain.
Na stacji w Vila-real piłkarzy Azulgrany przywitało około 500 fanów, którzy wspierali swoich idoli po ich odpadnięciu z Ligi Mistrzów.
[źródło: Sport]
Duma Katalonii po raz drugi w tym sezonie udała się na mecz pociągiem. Wcześniej sytuacja taka miała miejsce podczas wyjazdu na spotkanie z Saragossą.
Gracze Barçy zebrali się dzisiaj o 10:15 na Camp Nou, następnie wspólnie zjedli śniadanie i udali się na dworzec Sants, skąd punktualnie wyruszyli do miasta w prowincji Castellón.
Wraz z trenerem Pepem Guardiolą i jego zawodnikami, na mecz udali się prezydent Joan Laporta oraz jego współpracownicy: Joan Boix, Rafael Yuste, Josep Antoni Colomer, Xavier Bagués, Josep-Ignasi Macià i Txiki Begiristain.
Na stacji w Vila-real piłkarzy Azulgrany przywitało około 500 fanów, którzy wspierali swoich idoli po ich odpadnięciu z Ligi Mistrzów.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (12)