Wiadomość Laporty do Villi i Fabregasa

Radom

13 maja 2010, 10:42

22 komentarze
Prezydent FC Barcelona - Joan Laporta wysłał komunikat do dwóch najbardziej oczekiwanych do wzmocnienia kadry piłkarzy. Mowa oczywiście o Davidzie Villi i Cescu Fabregasie.

"Zawodnik powinien wykazać zainteresowanie, chęć bycia częścią najlepszego zespołu na świecie, a także poinformować swój klub o chęci przenosin do Barcelony" informował Laporta podczas prezentacji książki dziennikarza Vincenta Sanchisa w stolicy Katalonii.

Laporta spodziewa się dodatkowych wysiłków by wzmocnić Dumę Katalonii w negocjacjach transferowych. Ostatecznie wyjaśnił: "Doświadczenie uczy, że po mistrzostwach świata wartość najlepszych graczy wzrasta, więc lepiej finalizować transfery "pewniaków" przed Mundialem w Afryce, ponieważ ich cena może wzrosnąć."

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (22)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze