Henry gotów do opuszczenia Barcelony

IceMan

23 czerwca 2010, 11:17

16 komentarzy
Norweski kanał telewizyjny TV2 poinformował, iż napastnik FC Barcelony, Thierry Henry jest bliski finalizacji umowy z New York Red Bulls. Spekulacje na temat odejścia Francuza z Camp Nou trwały od dawna, a sam piłkarz jest już gotów by odpuścić stolicę Katalonii.

Dyrektor sportowy New York Red Bulls będąc w kontakcie z TV2 poinformował, iż wygrał walkę o snajpera Mistrza Hiszpanii. Henry przyszedł do Barçy podczas letniego okienka transferowego w 2007 roku i swojego pierwszego sezonu nie mógł zaliczyć do udanych. W swoim drugim sezonie grał już znakomicie i jego wkład w zdobycie przez Barçę sześciu tytułów był niepodważalny. W minionym sezonie słaba forma Henry'ego spowodowała, że miejsce Francuza w składzie zajął Pedro.

[źródło: totalbarca.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (16)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze