Henry gotów do opuszczenia Barcelony
Norweski kanał telewizyjny TV2 poinformował, iż napastnik FC Barcelony, Thierry Henry jest bliski finalizacji umowy z New York Red Bulls. Spekulacje na temat odejścia Francuza z Camp Nou trwały od dawna, a sam piłkarz jest już gotów by odpuścić stolicę Katalonii.
Dyrektor sportowy New York Red Bulls będąc w kontakcie z TV2 poinformował, iż wygrał walkę o snajpera Mistrza Hiszpanii. Henry przyszedł do Barçy podczas letniego okienka transferowego w 2007 roku i swojego pierwszego sezonu nie mógł zaliczyć do udanych. W swoim drugim sezonie grał już znakomicie i jego wkład w zdobycie przez Barçę sześciu tytułów był niepodważalny. W minionym sezonie słaba forma Henry'ego spowodowała, że miejsce Francuza w składzie zajął Pedro.
[źródło: totalbarca.com]
Dyrektor sportowy New York Red Bulls będąc w kontakcie z TV2 poinformował, iż wygrał walkę o snajpera Mistrza Hiszpanii. Henry przyszedł do Barçy podczas letniego okienka transferowego w 2007 roku i swojego pierwszego sezonu nie mógł zaliczyć do udanych. W swoim drugim sezonie grał już znakomicie i jego wkład w zdobycie przez Barçę sześciu tytułów był niepodważalny. W minionym sezonie słaba forma Henry'ego spowodowała, że miejsce Francuza w składzie zajął Pedro.
[źródło: totalbarca.com]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (16)