Diego do wzięcia od zaraz

IceMan

11 sierpnia 2010, 14:39

53 komentarze
Były piłkarz Werderu Brema, obecnie grający w Juventusie Turyn, Diego najprawdopodobniej opuści klub ze Stadio Olimpico di Torino.

Brazylijczyk, który podczas 3 sezonów gry dla klubu z Bremy zdobył 38 bramek podczas ubiegłego lata przeniósł się za sumę 25 milionów euro do Juve. W Serie A rozgrywający nie poradził sobie z ciążącą na nim presją i włodarze Bianconerich nie będą robili problemów z odejściem piłkarzowi.

Diego miał pomóc zespołowi Starej Damy wrócić na szczyt jednak ani sam piłkarz ani jego zespół nie sprostali oczekiwaniom. Pomocnik rozegrał 33 mecze i strzelił 5 bramek. Kwota za jaką Ribas de Cunha może opuści Włochy to ok. 15 mln euro. Dla Barcelony Diego mógłby być alternatywą wobec niepowodzenia przy transferze Ceska Fabregasa.

Czy jednak brazylijski rozgrywający zainteresuje włodarzy klubu ze stolicy Katalonii? Jedno jest pewne, chętnych na Diego nie brakuje. Według mediów bliski pozyskania świetnie wyszkolonego technicznie piłkarza jest VFL Wolfsburg, który za gracza oferuje 16 milionów euro.

Tak gra Diego. Czy kogoś Wam przypomina...?

[źródło: goal.com/własne]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (53)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze