Przedostatni trening przed meczem z Sevillą

Kuba

20 sierpnia 2010, 12:16

19 komentarzy
Pierwszy zespół kontynuuje przygotowania do sobotniej potyczki z Sevillą. W piątek piłkarze ćwiczyli w takim samym składzie, jak w czwartek: dwudziestu dwóch piłkarzy pierwszej drużyny oraz pięciu graczy Barçy B.

W piątek od godziny dziewiątej rano piłkarze trenowali w kompleksie sportowym im. Joana Gampera. Były to przedostatnie zajęcia przed rewanżowym meczem o Superpuchar Hiszpanii, który rozegrany zostanie już w sobotę o 20:30 na Camp Nou, a w którym rywalem Barçy będzie, rzecz jasna, Sevilla. Przed zespołem Guardioli trudne zadanie, bowiem muszą oni odrobić sporą stratę z pierwszego meczu, kiedy przegrali 3:1.

"Zielone światło" dla Pinto

Podczas porannego treningu, Pep miał do dyspozycji dwudziestu siedmiu piłkarzy, w tym Jose Manuela Pinto. Hiszpan otrzymał "zielone światło" od klubowych lekarzy na występ w najbliższym meczu z Sevillą. Bramkarz, który nie był zdolny do gry w pierwszym meczu z powodu kontuzji, wyleczył już swój uraz i tym samym sprawił, że Guardiola przed najbliższym meczem, ma do dyspozycji wszystkich swoich piłkarzy.

Dwudziestu czterech graczy na ostatnim przed meczem treningu

Na ostatni trening przed potyczką z Sevillą powołanych zostało już tylko dwóch graczy Barçy B: Jonathan Dos Santos i Thiago Alcántara. Oznacza to, ze podczas sobotniego treningu, po którym Pep Guardiola poda listę powołanych piłkarzy na pojedynek rewanżowy o Superpuchar Hiszpanii, obecnych będzie dwudziestu czterech piłkarzy. Sergi Gómez, Oriol Romeu i Miño, którzy dotychczas trenowali z pierwsza drużyną, powracają do zajęć z Barçą B; Pierwszy trening pod wodzą Luisa Enrique odbędą w piątek wieczorem, jego początek został zaplanowany na godzinę 19:00.

Galeria zdjęć

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (19)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze