Tydzień pod znakiem nieobecności

Majik

30 sierpnia 2010, 12:29

13 komentarzy
Mecze reprezentacyjne powodują, że w tym tygodniu do dyspozycji Pepa Guardioli pozostaje niewielu zawodników. Z tego względu trener zaplanował na ten czas jedynie trzy sesje treningowe.

Brak 14 zawodników

Aż 14 zawodników pierwszej drużyny w najbliższych dniach rozegra mecze w swoich reprezentacjach. Wliczając nowy nabytek Barçy, Javiera Mascherano, jest ich 15. W stolicy Katalonii zostają jedynie Pinto, Maxwell, Adriano, Abidal i Keita.

Trzy treningi

We wtorek odbędzie się pierwszy trening. Rozpocznie się o 10 w Ciudad Deportiva. Z powodu małej ilości piłkarzy, Pep Guardiola zadecydował, że jego zawodnicy będą trenować w tym tygodniu z Barçą B. Następne sesje są zaplanowane na środę, także na 10 oraz na czwartek na godzinę 9.

Czwartkowy trening będzie ostatnim w tym tygodniu. Guardiola dał swoim podopiecznym wolne do poniedziałku.


[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (13)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze
« Powrót do wszystkich komentarzy