Bartomeu: Skład jest kompletny

robertinho

30 sierpnia 2010, 22:46

74 komentarze
FC Barcelona nie pozyska ani nie sprzeda już żadnego zawodnika w tym okienku transferowej. Wiceprezydent klubu Josep Maria Bartomeu zakomunikował dziś, że skład jest kompletny.

Podczas konferencji prasowej przy okazji prezentacji Javiera Mascherano - nowego zawodnika FC Barcelona, Bartomeu w towarzystwie dyrektora sportowego - Andoni Zubizaretty, powiedział: "Skład jest już kompletny i nie kupimy nikogo więcej. Doszliśmy do wniosku, że nie ma potrzeby dalszego wzmacniania zespołu".

Dzień dla prasy

Obaj panowie pojawią się w środę na specjalnej konferencji prasowej, aby odpowiadać na pytania dziennikarzy dotyczące aktywności klubu przez ostatnie dwa miesiące w kontekście strefy sportowej. Odbędzie się ona o godzinie 13:00 w sali konferencyjnej na Camp Nou.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (74)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze