Spokój w Ciutat Esportiva

makaj

3 września 2010, 17:42

12 komentarzy
Kompleks treningowy Barcelony, Ciutat Esportiva, stał się niezwykle cichym i spokojnym miejscem od momentu, gdy Pep Guardiola dał swoim piłkarzom wolne aż do wtorku. Na obiektach trenują jedynie piłkarze Barçy B, która przygotowuje się do towarzyskiej potyczki z reprezentacją Brazylii.

Przerwa dla piłkarzy to również czas odpoczynku dla boisk treningowych. Sezon na dobre zacznie się w przyszłym tygodniu, kiedy z reprezentacyjnych zgrupowań powrócą gracze pierwszej drużyny.

Reprezentacja Brazylii

Przyjazd do Ciutat Esportiva piłkarzy Canarinhos zaplanowany został na dziś, na godzinę 17:00. Podopieczni Mano Menezesa spędzą w Barcelonie trzy dni. W planach Brazylijczyków jest towarzyska potyczka z piłkarzami Barçy B, co w pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem dla wielu młodych graczy Luisa Enrique.

Skład Barçy B

Druga drużyna Barcelony trenowała dziś rano w pełnym składzie, żaden z jej graczy nie uczestniczy w reprezentacyjnym zgrupowaniu. Poza meczem towarzyskim piłkarze zagrają w niedzielę na Miniestadi, gdzie rywalem będzie ekipa Xerez.


[źródło: FCBarcelona.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (12)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze