Barça - Hérculés: najlepsze, najgorsze
Najlepsze: Ostrzeżenie
Porażka nigdy nie może być odbierana pozytywnie, ale jeśli umie się z niej wyciągnąć wnioski, jest dobrą lekcją na przyszłość. Po wielu miesiącach, kiedy wszystko szło drużynie gładko, a niektórym graczom wydawało się, że złapali Pana Boga za nogi, przegrana powinna być sygnałem alarmowym na przyszłość. Zwycięstwo beniaminka obrazuje coraz bardziej wyrównany poziom w lidze hiszpańskiej, a Barcelona musi z tej lekcji wyciągnąć wnioski, by znów liczyć się w walce o tytuł.
Najgorsze: Brak przebłysku geniuszu
Szczególnie widoczny w pierwszej części spotkania, kiedy linia pomocy była po prostu bardzo słaba. Z Xavim na ławce rezerwowych gra w ogóle się nie kleiła, a Iniesta bez Generała nie pokazał pełni swoich możliwości. Jeśli środek pomocy w Barcelonie nie funkcjonuje, nie ma niestety możliwości na przebłysk geniuszu z przodu.
[źródło: Sport/fot.u.goal.com]
Porażka nigdy nie może być odbierana pozytywnie, ale jeśli umie się z niej wyciągnąć wnioski, jest dobrą lekcją na przyszłość. Po wielu miesiącach, kiedy wszystko szło drużynie gładko, a niektórym graczom wydawało się, że złapali Pana Boga za nogi, przegrana powinna być sygnałem alarmowym na przyszłość. Zwycięstwo beniaminka obrazuje coraz bardziej wyrównany poziom w lidze hiszpańskiej, a Barcelona musi z tej lekcji wyciągnąć wnioski, by znów liczyć się w walce o tytuł.
Najgorsze: Brak przebłysku geniuszu
Szczególnie widoczny w pierwszej części spotkania, kiedy linia pomocy była po prostu bardzo słaba. Z Xavim na ławce rezerwowych gra w ogóle się nie kleiła, a Iniesta bez Generała nie pokazał pełni swoich możliwości. Jeśli środek pomocy w Barcelonie nie funkcjonuje, nie ma niestety możliwości na przebłysk geniuszu z przodu.
[źródło: Sport/fot.u.goal.com]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (70)