Barça - Hérculés: najlepsze, najgorsze

makaj

12 września 2010, 12:38

70 komentarzy
Najlepsze: Ostrzeżenie

Porażka nigdy nie może być odbierana pozytywnie, ale jeśli umie się z niej wyciągnąć wnioski, jest dobrą lekcją na przyszłość. Po wielu miesiącach, kiedy wszystko szło drużynie gładko, a niektórym graczom wydawało się, że złapali Pana Boga za nogi, przegrana powinna być sygnałem alarmowym na przyszłość. Zwycięstwo beniaminka obrazuje coraz bardziej wyrównany poziom w lidze hiszpańskiej, a Barcelona musi z tej lekcji wyciągnąć wnioski, by znów liczyć się w walce o tytuł.

Najgorsze: Brak przebłysku geniuszu

Szczególnie widoczny w pierwszej części spotkania, kiedy linia pomocy była po prostu bardzo słaba. Z Xavim na ławce rezerwowych gra w ogóle się nie kleiła, a Iniesta bez Generała nie pokazał pełni swoich możliwości. Jeśli środek pomocy w Barcelonie nie funkcjonuje, nie ma niestety możliwości na przebłysk geniuszu z przodu.


[źródło: Sport/fot.u.goal.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (70)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze