Santín: Pinto nie może tak robić

Majik

22 października 2010, 16:59

35 komentarzy
Cesar Santín, napastnik Kopenhagi, przyznał w programie "Qué has dinat?" na antenie ComRàdio, że w środowym meczu na Camp Nou zatrzymał się, po tym jak usłyszał gwizd Pinto myśląc, że jest na spalonym.


"Usłyszałem gwizd i myślałem, że to sędzia", stwierdził. Brazylijczyk potępił zachowanie bramkarza katalońskiego klubu: "Pinto nie może tak robić, to jak pewnego rodzaju zasadzka. Gdyby widział to sędzia, na pewno by go ukarał".


Dodał: "Nie mam Pinto nic do powiedzenia". Na końcu napastnik stwierdził, że ta akcja była jedną z najlepszych w meczu: "była to wielka szansa na strzelenia bramki, najlepsza jaka mogła nam się przydarzyć".

[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (35)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze