Powołani na mecz z Ceutą

Majik

25 października 2010, 16:58

20 komentarzy
Na jutrzejszy mecz w Ceucie Pep Guardiola powołał dziesięciu zawodników pierwszego zespołu oraz sześciu Barçy B. Takie właśnie reguły panują w rozgrywkach Copa del Rey: można powołać maksymalnie szesnastu piłkarzy, w tym jedynie sześciu z nich może być spoza pierwszej drużyny.

Na liście powołanych trenera znaleźli się: Pinto, Puyol, Abidal, Maxwell, Adriano, Mascherano, Keita, Bojan, Jeffrén, Pedro, Miño, Bartra, Fontàs Thiago, Dos Santos oraz Nolito. Warto przypomnieć, iż siedmiu zawodników pierwszego zespołu dostało dwa dni wolnego (Valdés, Alves, Piqué, Busquets, Iniesta, Messi i Villa).

Sesja przygotowawcza

Wszyscy powołani trenowali dziś rano w Ciudad Deportiva. Wyjątkiem jest Pinto, który z powodów osobistych nie uczestniczył w sesji. Pomimo przyznanego dnia wolnego, na treningu pojawił się Valdés. Najpierw ćwiczył w odosobnieniu, później dołączył do drużyny. Na sesji byli także obecni Xavi i Milito.

Galeria z treningu


[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (20)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze