Zubizarreta: Afellay to interesująca opcja

Looky

29 października 2010, 14:09

9 komentarzy
Dyrektor sportowy Barcelony Andoni Zubizarreta nie wyklucza transferów. W rozmowie z Ona FM przyznał, że Ibrahim Afellay jest interesującą opcją, zwłaszcza że jego kontrakt wygasa 30 czerwca przyszłego roku.

"Wydaje się, że wiele wielkich klubów jest nim zainteresowanych", powiedział Zubi apelując jednocześnie o "poszanowanie dla PSV". Nie zaprzeczył przy tym, iż Barça pytała już o Holendra, natomiast zapytany o Javiera Pastore, którym klub rzekomo również był zainteresowany, odparł iż w żadnym wypadku nie starano się o transfer.

Na pytanie o wzmocnienie pozycji bramkarza, Zubizarreta odpowiedział, iż Barcelona "ma teraz dwóch wielkich bramkarzy", aczkolwiek klub bada "cały rynek" i bierze pod uwagę Gorkę Iraizoza jest "dobrym piłkarzem". "Istnieje jednak niewielu graczy na świecie, którzy mogą grać w Barcelonie", powiedział.

Ponadto dyrektor sportowy Barçy potwierdził, że przedłużenie kontraktów Alvesa, Busquetsa i Bojana to sprawy priorytetowe na najbliższe tygodnie. Brazylijczyk, którego umowa wygasa 30 czerwca 2012, jest pierwszym w kolejce: "Rozmawialiśmy z nim i szukamy punktu porozumienia. Mamy nadzieję, że sprawę uda się zakończyć przed końcem roku. W każdym razie dziś jest lepiej niż wcześniej, dlatego zachowujemy spokój".

"Z Busquetsem i Bojanem nie rozpoczęliśmy jeszcze rozmów, ale wkrótce to nastąpi, lecz jak zwykle zrobimy to z rozwagą, a nie przez Facebooka" , dodał.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (9)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze