Guardiola: Real mnie nie obchodzi

Looky

29 października 2010, 16:44

27 komentarzy
Na piątkowej konferencji prasowej Pep Guardiola mówił o jutrzejszym meczu z Sevillą. Mimo że do zdrowia wrócił już Xavi Hernandez, trener Barçy zamierza oszczędzać zawodnika.

Guardiola komplementował Sevillę, której gra uległa znacznej poprawie po objęciu zespołu przez Gregorio Manzano. "Jutro czeka nas prawdziwe partidazo i nie możemy się go doczekać", powiedział. "Sevilla jest zawsze groźnym przeciwnikiem. Ma wielu piłkarzy, którzy grają tam razem od wielu lat. Podstawą są ich silni obrońcy Martí czy Alexis", dodał.

Choć wydaje się, że Xavi wybiegnie w podstawowym składzie, Pep stwierdził: "Mimo że jest już dużo lepiej, zobaczymy jak zareaguje grając 90 minut".

Trener Barçy nie chciał komentować terminów rozgrywania meczów i tylko rzucił wymownie: "W tej chwili Madryt w ogóle mnie nie obchodzi, do Clasico jest jeszcze dużo czasu, siedem czy osiem meczów". Nie zamierza wypowiadać się o dacie spotkania "bez względu na to, co myślą Valdés czy Valdano

Ponadto Guardiola dał do zrozumienia, że bierze pod uwagę możliwość włączenia do swojego zespołu któregoś z zawodników drugiej drużyny. Miałoby to nastąpić zimą.

[źródło: Sport/Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (27)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze