Powrót reprezentantów i Jeffréna

robertinho

18 listopada 2010, 22:03

5 komentarzy
Dziś popołudniu drużyna odbyła trening w pełnym składzie. Do Barcelony wrócili już wszyscy zawodnicy powołani na mecze reprezentacyjne. Zielone światło od lekarzy dostał także Jeffrén.

Od ostatniego piątku, w Ciutat Esportiva trenowało jedynie pięciu zawodników pierwszego zespołu: Pinto, Maxwell, Bojan, Keita i Jeffrén. Reszta zespołu uczestniczyła w meczach towarzyskich swoich reprezentacji narodowych. Dzisiejszy trening był pierwszym z dwóch, przed sobotnią potyczką z Almerią. Pierwsze piętnaście minut było otwarte dla dziennikarzy.

Zawodnicy rezerw

Do siedemnastu piłkarzy pierwszego zespołu, dołączyli Andreu Fontás i Thiago Alcántara (którzy trenowali z drużyną cały tydzień) oraz dwaj piłkarze Barçy B: Rafa Alcántara i Javi Espinosa.

Piqué w pełni sił w piątek

Osobno trenował Gerard Piqué, który z towarzyskiego meczu z Portugalią, wrócił z lekkim urazem. Dzisiejsze badania lekarskie wykazały, że nie jest to nic poważnego i jutro będzie mógł wrócić do normalnych treningów.

Jeffrén wraca do gry

Dobrą wiadomością dla Pepa Guardioli jest również powrót do składu Jeffréna. Wychowanek Barçy pauzował przez trzy tygodnie po urazie, jakiego nabawił się w pierwszym meczu 1/16 finału Pucharu Króla z Ceutą. Z kolei inny kontuzjowany - Gabi Milito, kontynuuje program indywidualnych treningów, które mają pomóc mu wyleczyć naderwany mięsień dwugłowy uda.

Ostatni trening rano

Ostatnie zajęcia przed wylotem do Almerii odbędą się jutro o godzinie 11:00. Po treningu, Pep Guardiola weźmie udział w konferencji prasowej.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (5)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze