Athletic-Barça: najlepsze, najgorsze

makaj

6 stycznia 2011, 01:12

Brak komentarzy
Najlepsze: Éric Abidal

Najprościej byłoby to uzasadnić w ten sposób: strzelił gola, który dał drużynie awans do kolejnej rundy. Ale Francuz od dłuższego czasu jest w wybornej formie. Świetnie zastępował w środku obrony Puyola, pokazał, że może grać zarówno jako lewy obrońca, jak i stoper. Wracając do bramki - wczorajszy gol był pierwszym w jego karierze strzelonym dla Barcelony: Abidal nie mógł wybrać lepszego momentu na zdobycie bramki.

Najgorsze: Gra w powietrzu

Pomimo dobrej dyspozycji Abidala i Piqué, Barcelonie ciężko grało się w walce powietrznej. Trzeba przyznać, że rośli napastnicy Athletiku sprawili graczom Pepa Guardioli wiele kłopotów.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze