Athletic-Barça: najlepsze, najgorsze
Najlepsze: Éric Abidal
Najprościej byłoby to uzasadnić w ten sposób: strzelił gola, który dał drużynie awans do kolejnej rundy. Ale Francuz od dłuższego czasu jest w wybornej formie. Świetnie zastępował w środku obrony Puyola, pokazał, że może grać zarówno jako lewy obrońca, jak i stoper. Wracając do bramki - wczorajszy gol był pierwszym w jego karierze strzelonym dla Barcelony: Abidal nie mógł wybrać lepszego momentu na zdobycie bramki.
Najgorsze: Gra w powietrzu
Pomimo dobrej dyspozycji Abidala i Piqué, Barcelonie ciężko grało się w walce powietrznej. Trzeba przyznać, że rośli napastnicy Athletiku sprawili graczom Pepa Guardioli wiele kłopotów.
[źródło: Sport]
Najprościej byłoby to uzasadnić w ten sposób: strzelił gola, który dał drużynie awans do kolejnej rundy. Ale Francuz od dłuższego czasu jest w wybornej formie. Świetnie zastępował w środku obrony Puyola, pokazał, że może grać zarówno jako lewy obrońca, jak i stoper. Wracając do bramki - wczorajszy gol był pierwszym w jego karierze strzelonym dla Barcelony: Abidal nie mógł wybrać lepszego momentu na zdobycie bramki.
Najgorsze: Gra w powietrzu
Pomimo dobrej dyspozycji Abidala i Piqué, Barcelonie ciężko grało się w walce powietrznej. Trzeba przyznać, że rośli napastnicy Athletiku sprawili graczom Pepa Guardioli wiele kłopotów.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)