Otwarty trening na Miniestadi

makaj

9 stycznia 2011, 22:27

Brak komentarzy
W dzisiejszym, otwartym dla kibiców treningu na Miniestadi, uczestniczyło 20 graczy pierwszej drużyny Barcelony oraz 8 piłkarzy z rezerw.

Kilka minut po godzinie 12 gwiazdy Barçy wybiegły na murawę, by spotkać się z kibicami, których przybyło aż 15 tysięcy. Trening był lekki i dla graczy, którzy wczoraj wieczorem grali z Deportivo, trwał niecałe 30 minut.

Nieco dłużej na boisku zostali zawodnicy nieuczestniczący we wczorajszej grze oraz ci z graczy rezerw, którzy nie zostali powołani przez Luisa Enrique na spotkanie z Gironą. Byli to Thiago, Miño, Armando, Planas, Rafa Alcàntara, Edu Orgiol, Benja i Jonathan Soriano.

Trening obejrzeć można było na kanale BarçaTV oraz w internecie. Na koniec zajęć piłkarze, którzy wczoraj nie grali lub spędzili na murawie tylko kilkanaście minut, rozegrali minigierkę. Jednym z uczestników był Ibrahim Afellay. Holender ucieszył zgromadzonych na Miniestadi widzów, strzelając jedną z bramek.

Po treningu piłkarze udali się do kilku barcelońskich szpitali, by odwiedzić chore dzieci.

Wolny poniedziałek i gala FIFA

Barcelona powróci do zajęć we wtorek o godzinie 18:00 na obiektach Ciutat Esportiva. Jutro piłkarze Guardioli mają wolne i część z nich poleci do Zurychu, gdzie odbędzie się gala, na której poznamy triumfatora Złotej Piłki FIFA.


[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze