Messi: Nie spodziewałem się tego
Leo Messi był zaskoczony, kiedy Pep Guardiola odczytał kartkę z jego imieniem, jako zwycięzcy Złotej Piłki FIFA 2010. Po gali wręczenia nagród, piłkarz upierał się, aby podzielić się wygraną z jego kolegami z drużyny.
Leo Messi był mężczyzną, z którym po zakończeniu gali każdy chciał rozmawiać. Piłkarz odpowiadał na pytania w strefie mieszanej w Sali Kongresowej w Zurychu.
Wbrew doświadczeniom, jakie przeżył rok temu, Lionel Messi nie był faworytem do wygrania i był zaskoczony kiedy Pep Guardiola odczytał jego imię. Piłkarz, w którym z pewnością buzowały emocję, na początku powiedział: "Nie oczekiwałem wygranej".
Podziękowania dla kolegów z drużyny
Messi w dalszej części podziękował kolegom z drużyny: "Chcę zadedykować tę nagrodę moim kolegom z drużyny, ponieważ bez nich nie byłoby mnie tutaj. Padło na mnie, ale Xavi i Iniesta również na to zasłużyli, przez wszystko, co zrobili". Messi wyraził także wdzięczność w kierunku wszystkich, którzy na niego zagłosowali, fanów Barcelony i Argentyny, a także rodzinie, dzięki którym został nagrodzony.
Pierwsze gratulacje od Xaviego i Iniesty
Xavi i Iniesta byli pierwszymi, którzy mieli okazję pogratulować Messiemu. Xavi powiedział: "Jest jedyny ponad wszystkimi. Jest najlepszym piłkarzem i to nie podlega żadnej dyskusji. To jest również nagroda dla szkółki Barcelony, jestem dumny, że jestem jej częścią". Iniesta dodał, podzielając zdanie Xaviego: "Jest godnym i zasłużonym zwycięzcą".
[źródło: FCBarcelona.cat]
Leo Messi był mężczyzną, z którym po zakończeniu gali każdy chciał rozmawiać. Piłkarz odpowiadał na pytania w strefie mieszanej w Sali Kongresowej w Zurychu.
Wbrew doświadczeniom, jakie przeżył rok temu, Lionel Messi nie był faworytem do wygrania i był zaskoczony kiedy Pep Guardiola odczytał jego imię. Piłkarz, w którym z pewnością buzowały emocję, na początku powiedział: "Nie oczekiwałem wygranej".
Podziękowania dla kolegów z drużyny
Messi w dalszej części podziękował kolegom z drużyny: "Chcę zadedykować tę nagrodę moim kolegom z drużyny, ponieważ bez nich nie byłoby mnie tutaj. Padło na mnie, ale Xavi i Iniesta również na to zasłużyli, przez wszystko, co zrobili". Messi wyraził także wdzięczność w kierunku wszystkich, którzy na niego zagłosowali, fanów Barcelony i Argentyny, a także rodzinie, dzięki którym został nagrodzony.
Pierwsze gratulacje od Xaviego i Iniesty
Xavi i Iniesta byli pierwszymi, którzy mieli okazję pogratulować Messiemu. Xavi powiedział: "Jest jedyny ponad wszystkimi. Jest najlepszym piłkarzem i to nie podlega żadnej dyskusji. To jest również nagroda dla szkółki Barcelony, jestem dumny, że jestem jej częścią". Iniesta dodał, podzielając zdanie Xaviego: "Jest godnym i zasłużonym zwycięzcą".
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (1)