Puyol: Czuję się coraz lepiej
Chociaż Pep Guardiola we wtorek wypowiadał się o urazie Carlesa Puyola dosyć pesymistycznie, sam piłkarz jest pełen nadziei i liczy, że szybko dojdzie do pełni sił.
Kapitan FC Barcelony za pośrednictwem swojego bloga, podzielił się z kibicami informacjami o swoim obecnym stanie zdrowia: "Każdego dnia czuję się coraz lepiej, odpoczywam już od tygodnia i mój nastrój znacznie się poprawia." To dobra wiadomość, gdyż trener Dumy Katalonii stwierdził ostatnio, że w najlepszym przypadku podpora defensywy Barçy pauzować będzie w dwóch lub trzech najbliższych spotkaniach.
Puyi odniósł się również do ostatnich wyników zespołu: "Musimy kontynuować naszą dobrą passę w lidzę i Copa del Rey. Niezbędne jest utrzymanie dyspozycji, jaką zaprezentowaliśmy w ostatnich meczach ligowych na Camp Nou, w których pokonaliśmy Malagę (4:1) oraz Racing (3:0). Wczoraj znacznie przybliżyliśmy się do finału Pucharu Króla, pokonując wysoko Almeríę. To ważne, ponieważ finał tych rozgrywek to zawsze wspaniałe widowisko, które przyciąga na stadion dużą liczbę kibiców. Widzowie bardzo nas wtedy wspierają."
[źródło: Sport]
Kapitan FC Barcelony za pośrednictwem swojego bloga, podzielił się z kibicami informacjami o swoim obecnym stanie zdrowia: "Każdego dnia czuję się coraz lepiej, odpoczywam już od tygodnia i mój nastrój znacznie się poprawia." To dobra wiadomość, gdyż trener Dumy Katalonii stwierdził ostatnio, że w najlepszym przypadku podpora defensywy Barçy pauzować będzie w dwóch lub trzech najbliższych spotkaniach.
Puyi odniósł się również do ostatnich wyników zespołu: "Musimy kontynuować naszą dobrą passę w lidzę i Copa del Rey. Niezbędne jest utrzymanie dyspozycji, jaką zaprezentowaliśmy w ostatnich meczach ligowych na Camp Nou, w których pokonaliśmy Malagę (4:1) oraz Racing (3:0). Wczoraj znacznie przybliżyliśmy się do finału Pucharu Króla, pokonując wysoko Almeríę. To ważne, ponieważ finał tych rozgrywek to zawsze wspaniałe widowisko, które przyciąga na stadion dużą liczbę kibiców. Widzowie bardzo nas wtedy wspierają."
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)