Xavi: Rooney pasuje do Barcelony

IceMan

11 lutego 2011, 13:12

Brak komentarzy
Po listopadowym Gran Derbi piłkarz Manchesteru United, Wayne Rooney nie ukrywał zachwytu nad wyczynem zespołu Pepa Guardioli, którym niczym walec przejechał się po zawodnikach odwiecznego rywala wygrywają 5:0. Angielskiego snajpera na łamach prasy pochwalił Xavi Hernandez, który uważa, iż Rooney pasowałby do zespołu Barcelony.

"Rooney jest fenomenalnym piłkarzem. Czy mógłby grać dla Barçy? Oczywiście! To typ gracza, który doskonale pasowałby do stylu, który prezentuje nasz zespół", mówi Xavi.

Xavi odniósł się także do zbliżającego się pojedynku Barcelony z Arsenalem w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Katalończyk nie ukrywa, iż mecz z The Gunners będzie wspaniałym widowiskiem: "Arsenal nie jest zespołem, który preferuje defensywę. W przeciwieństwie do Manchesteru United czy Chelsea Londyn stawiają na efektowny i bardzo ofensywny styl gry. Nie będą się przed nami bronić, będą odpowiadać atakując", zakończył Hernandez.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze