Wilshere zagra na Camp Nou

Choder

6 marca 2011, 16:31

Brak komentarzy
Nie sprawdziły się doniesienia brytyjskich mediów. Jack Wilshere będzie do dyspozycji trenera w rewanżowym spotkaniu z Barceloną. O swojej gotowości do gry poinformował sam zawodnik.

Wydawało się, że uraz jakiego Wilshere nabawił się podczas ligowej potyczki z Sunderlandem, uniemożliwi mu występ w stolicy Katalonii. Sam piłkarz, który był jednym z "ojców" sukcesu w pierwszym spotkaniu przeciwko Barcelonie, zaprzeczył tym doniesieniom. Poinformował o tym poprzez popularny portal Twitter: "Jest wieczór i chcę was tylko poinformować, że nie jestem kontuzjowany i jeśli zostanę powołany, to mogę zagrać przeciwko Barcelonie. Było kilka kopniaków, ale nic złego się nie stało!".

[źródło: Goal]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze